Barankayalar İnşaat

Barankayalar, inşaat sektöründe 2014 yılında Adıyaman İlinde müteahhitlik ve mühendislik hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana kalite anlayışı değişmeyen ve verdiği güven ile konut sahibi olmak isteyenlerin ilk adresleri arasında yer almıştır. Firmamız projelerine verdiği değer ve özen ile kısa sürede inşaat sektöründe uyguladığı projelerle adından söz ettirmeye başlamıştır.

İnşaat ve yapı sektöründe kendisine ait farklı bir tarz oluşturarak müşterilerinin fikir ve ihtiyaçlarına inşaat sektöründe yeni bir çağ açmıştır.

 

Misyonumuz

Kalite ve hizmet odaklı tutumuyla inşaat sektöründe geleceği hedefleyen tüm yenilikleri hesap ederek sadece günümüzle yetinmeyip geleceğin de ihtiyaçlarına uygun projeler inşaa ederek kaliteli ve hizmette sınırsız çağdaş güvenilir bir yaşam tarzı oluşturmaktır.

 

Vizyonumuz

Teslim ettiğimiz tüm projelerde müşterilerimizi memnuniyetini sağlamış olup Adıyaman ilimizin değerini yükselterek, sınırsız kalite de üretim yaparak tüm ihtiyaçlara cevap veren güvenilir yaşam alanları oluşturmaktır.